Jdi na obsah Jdi na menu
 


říjen 2006

14. 10. 2006

Achjo, sluníčko už mě moc neohřeje, tak se snažím využít poslední záblesky teplíčka a dělám smutná očka na paničku, aby s semnou byla co nejvíc venku.

2. 10. 2006

Tak ode dneška s námi bydlí okřídlený a ukřičený společník Frodo. Ne ne, on není zase tak hrozný, to jenom já na něho žárlím,když se mu panička věnuje.Uvidíme snad se brzy skamarádíme.

6. 10. 2006

Na programu byla návštěva zámku v Opočně.Panička byla nadšená, že se alespoň ještě někam podíváme než bude zima,ale to nadšení ji brzy přešlo.Jen jsme vstoupili do zámku a průvodkyně začala vyprávět, já jsem se příšerně nudila.Po chvíli byly slyšet fňukavé zvuky(samo že já),které nebraly konce.Slečna co nás provázela byla tolerantní a chápavá,ale páníčkům to nebylo příjemné, tak po 3/4 prohlídky to vzdali,omluvili se za vyrušování a jelo se domů.Jen jsme dosedli do auta,já se spokojeně uvelebila na klíně a už jsem chrupkala.

12. 10. 2006

Dneska jsem jela s páníčkama do ZOO ve Dvoře Králové. Byla jsem tam když mi bylo 1/2roku a líbilo se mi tam.Ale tentokrát mě to nijak zvlášť nenadchlo.Ani malé surikaty mi neučarovaly,které si s semnou poprvé hrály(vystrkovaly své ťapky ven).Navíc zvířátka byla zalezlá spíš vevnitř, nebo měly polední pauzu, jelikož se vyhřívaly na sluníčku a spaly.